جزیره کیش ـ بلوار دریا
۰۷۶-۴۴۴۲-۰۸۵۸

درباره باشگاه مشتریان وفادار


باشگاه مشتریان وفادار، فرصتی است برای اشخاصی که این هتل را برای اقامت برگزیده‌اند و به دلیل رضایت خاطر از کیفیت خدمات هتل، خواهان تکرار اقامت خود بوده و حتی این هتل را به دوستان و آشنایان خود نیز معرفی و توصیه می‌کنند.

هتل، در پاسخ به وفاداری و علاقمندی این مشتریان گرانقدر، شرایطی برای آنها مهیا کرده است تا با عضویت در باشگاه مشتریان وفادار، از مزایای عضویت خود (از جمله اقامت با قیمت‌های مناسب‌تر و دریافت پیشنهادهای ویژه فصلی) بهره‌مند شوند و سفرها و دوره‌های اقامت بیشتر و بهتری را تجربه کنند.

اساس کارکرد باشگاه مشتریان وفادار، بر امتیازاتی است که به دست می‌آورید و ذخیره می‌کنید. هر چه مقدار این امتیازات بیشتر شود، می‌توانید در رده عضویت بالاتری قرار ‌گیرید، تخفیف بیشتری دریافت و شرایط بهتری را تجربه کنید.

در حقیقت با عضویت در باشگاه مشتریان، شما بخشی از هزینه‌ای را که پرداخت می‌کنید، به شکل امتیاز و بهره‌مندی از مزایای دیگر عضویت، ذخیره می‌کنید. با جمع شدن امتیازات، می‌توانید از آنها استفاده کنید و بخشی از هزینه اقامت‌تان را از آن راه بپردازید، یا از دیگر امکانات هتل (رستوران، کافی‌شاپ، خدمات گردشگری و...) استفاده کنید. در قرعه‌کشی‌ها برنده شوید و اقامتی رایگان داشته باشید، از بسته‌های پیشنهادی با مدت اقامت بیشتر و هزینه کمتر برخوردار شوید، از خدماتی با کیفیتی بالاتر (بهترین اتاق‌های هتل، استقبال و بدرقه اختصاصی و...) برخوردار شوید.

همه اینها بستگی به رده عضویت و میزان امتیازات شما دارد. پس با انجام رزرو در باشگاه مشتریان وفادار، بخشی از هزینه‌ای را که پرداخت می‌کنید، برای بهره‌مندی از همه این امتیازها، کنار می‌گذارید و با صرفه‌جویی و آینده‌نگری، منافع بیشتری از سفرتان می‌برید.