جزیره کیش ـ بلوار دریا
۰۷۶-۴۴۴۲-۰۸۵۸

پرسش و پاسخ


آیا رزرو از طریق باشگاه مشتریان وفادار، ارزان‌تر خواهد بود؟
سیستم نرخ‌گذاری هتل شامل رده‌های مختلفی برای اعضای باشگاه مشتریان، آژانس‌های همکار و قراردادهای خاص می‌باشد. اما برای اعضای باشگاه مشتریان، مزایای بسیاری در ازای مبلغ پرداختی در نظر گرفته شده که ارزش آن در مجموع، از شیوه‌های دیگر رزرو خیلی بیشتر است، خصوصا در تکرار رزروهای شما (برای خودتان یا دیگران). بنابر این بسته به جمع امتیازات و رده‌ عضویت شما، هزینه و نوع خدماتی که از هتل دریافت می‌کنید، متفاوت و به صرفه‌تر خواهد بود.

آیا می‌توانم برای دیگران رزرو بگیرم؟
اگر حداقل پیش از این، یک بار از طریق باشگاه مشتریان برای خود رزرو گرفته‌اید، می‌توانید برای بستگان، دوستان و آشنایان خود نیز اقدام به گرفتن رزرو کنید و امتیاز این رزروها را برای خود ذخیره کنید! این ویژگی برای کسانی که با پیش ثبت‌نام و پر کردن فرم کاغذی در هنگام حضور در هتل، در باشگاه مشتریان وفادار عضو شده‌اند، نیز وجود دارد.

آیا امکان انتقال امتیاز به اعضای دیگر باشگاه وجود دارد؟
خیر. امتیاز هر عضو در باشگاه، متعلق به خود اوست و امکان انتقال آن به اعضای دیگر باشگاه وجود ندارد. اگر می‌خواهید بستگان و دوستان شما، آسان‌تر و با قیمت مناسب‌تری سفر کنند، می‌توانید خودتان به عنوان عضو باشگاه و با قیمت‌های رده عضویت‌تان، اقدام به رزرو برای آنها کنید و در قسمت مشخصات مهمان، اطلاعات آنها را وارد کنید. در این صورت، امتیازات رزرو انجام شده، برای شما منظور خواهد شد.

آیا سوابق اقامت‌های قبل از عضویت در باشگاه مشتریان وفادار قابل استفاده خواهد بود؟
خیر. اگر تا قبل از عضویت در باشگاه مشتریان وفادار، به هر شکلی (رزرو از طریق سایت هتل، آژانس‌های همکار هتل، دیگر سامانه‌های رزرو اینترنتی، قراردادهای شرکتی و...) در هتل اقامت داشته‌اید، هیچگونه اطلاعاتی در باشگاه مشتریان، ثبت نشده و لذا امتیازی به شما تعلق نگرفته است.

امتیازات شما از زمان عضویت شما در باشگاه مشتریان محاسبه می‌گردد و تنها در صورتی امتیازی برای شما ثبت می‌گردد که ابتدا به سامانه باشگاه مشتریان وارد شده (ورود کاربران) و سپس اقدام به رزرو نمایید. پس اگر رزرو شما از طریق آژانس‌های همکار هتل، دیگر سامانه‌های رزرو اینترنتی، قراردادهای شرکتی، ماموریت اداری (به نام شرکت یا اداره شما) انجام می‌گیرد، امتیازی به شما تعلق نخواهد گرفت.